▄ ▀▄ ▀₣ąη§ ŴǿℜℓĐ▄ ▀▄ ▀
Te CrEzI fAn TH?...Nu PaNa Nu InTrI sI nE aRaTi Ce StI...
Lista Forumurilor Pe Tematici
▄ ▀▄ ▀₣ąη§ ŴǿℜℓĐ▄ ▀▄ ▀ | Reguli | Inregistrare | Login

POZE ▄ ▀▄ ▀₣ąη§ ŴǿℜℓĐ▄ ▀▄ ▀

Nu sunteti logat.
Nou pe simpatie:
Ioana24
Femeie
25 ani
Bucuresti
cauta Barbat
27 - 43 ani
▄ ▀▄ ▀₣ąη§ ŴǿℜℓĐ▄ ▀▄ ▀ / ●ToKio HotEl● / Tokio Hotel si Avril Lavigne, pe soundtrack-ul Alice In Wonderland Moderat de ٠Sςŕέāм Ғσrε٧ёя٠, BuBiXxX, freak.vamp, »ღSchnuffel»™≈☼
Autor
Mesaj Pagini: 1
BuBiXxX
Moderator

Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 2574
Tokio Hotel, Avril Lavigne, The Cure si Franz Ferdinand se numara printre artistii/trupele care vor interpreta melodiile de pe coloana sonora a noii productii Alice In Wonderland.

Albumul cu piesele de pe soundtrack se intituleaza Almost Alice si va fi disponibil incepand cu 2 martie.

Melodiile de pe coloana sonora sunt reinterpretari ale unor piese clasice marca Disney: `White Rabbit`, `Tea Party`, `Fell Down a Hole`.

La trei zile dupa aceasta lansare, in cinematografe va debuta si filmul Alice In Wonderland, in regia lui Tim Burton.

Din distributie fac parte, printre altii, actorii Johnny Depp, Mia Wasikowska si Anne Hathaway.

Tracklist Almost Alice (soundtrack Alice In Wonderland):

Avril Lavigne - `Alice (Underground)`
The All-American Rejects - `The Poison`
Owl City - `The Technicolor Phase`
Shinedown - `Her Name Is Alice`
All Time Low - `Painting Flowers`
Metro Station - `Where's My Angel`
Tokio Hotel and Kerli - `Strange`
3OH!3 featuring Neon Hitch - `Follow Me Down`
Robert Smith - `Very Good Advice`
Mark Hoppus with Pete Wentz - `In Transit`
Plain White T's - `Welcome to Mystery`
Kerli - `Tea Party`
Franz Ferdinand - `The Lobster Quadrille`
Motion City Soundtrack - `Running Out of Time`
Wolfmother - `Fell Down a Hole`
Grace Potter and the Nocturnals - `White Rabbit`


_______________________________________


pus acum 16 ani
   
тσƒƒι¢ѕ.ℓιєвє.тσм
→Thε ßεšτ←

Din: Pantalonii lu Tom`
Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 2369
Aici canta cu Kerli...Si nu e strange e pain of love...Cred

_______________________________________


pus acum 16 ani
   
BuBiXxX
Moderator

Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 2574
nu stiu...eu am gasit asa stirea asa o pun     sar putea sa ai dreptate  

_______________________________________


pus acum 16 ani
   
тσƒƒι¢ѕ.ℓιєвє.тσм
→Thε ßεšτ←

Din: Pantalonii lu Tom`
Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 2369
Ce-mi place cand am dreptate

_______________________________________


pus acum 16 ani
   
тσƒƒ` ℓιєв` тσм
◦°ªĐm!ղ°◦

Din: ;xEl corazón de Tom;x
Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 2448
   

Ce faiN!


_______________________________________


Semnatura facuta de A.Anku.
Mersi muult!;x


pus acum 16 ani
   
freak.vamp
Moderator

Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 2317
da canta cu Kerli ..eu una debea astept    filmul si melodia : x

_______________________________________
....



Forumu sa mutat pe noua baza






pus acum 16 ani
   
тσƒƒ` ℓιєв` тσм
◦°ªĐm!ղ°◦

Din: ;xEl corazón de Tom;x
Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 2448
Cand apare?Stiti cumva?

_______________________________________


Semnatura facuta de A.Anku.
Mersi muult!;x


pus acum 16 ani
   
тσƒƒι¢ѕ.ℓιєвє.тσм
→Thε ßεšτ←

Din: Pantalonii lu Tom`
Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 2369
Nu

_______________________________________


pus acum 16 ani
   
тσƒƒι¢ѕ.ℓιєвє.тσм
→Thε ßεšτ←

Din: Pantalonii lu Tom`
Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 2369




_______________________________________


pus acum 16 ani
   
freak.vamp
Moderator

Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 2317
in Martie apare nu mai stiu pe cat 

_______________________________________
....



Forumu sa mutat pe noua baza






pus acum 16 ani
   
Flavia
→ßγg ₣ąη←

Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 377
albumul cu piesele de pe soundtrack (Almost Alice) si va fi disponibil incepand cu 2 martie.
Mda,clar ca in Romanica o ajunge cand o zbura porcu.:-L


_______________________________________

That day never came,That day;Never comes.I'm not letting go;
I keep hangin on.Everybody says,That time heals the pain
I've been waiting forever, forever;That day never came.Gonna be ok;One day...


pus acum 16 ani
   
тσƒƒι¢ѕ.ℓιєвє.тσм
→Thε ßεšτ←

Din: Pantalonii lu Tom`
Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 2369
Mda...Cred ca va ajunge la Craciun:-<...

_______________________________________


pus acum 16 ani
   
freak.vamp
Moderator

Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 2317
Poi..pana ajunge si in Romania le iau de pe net 

_______________________________________
....



Forumu sa mutat pe noua baza






pus acum 16 ani
   
тσƒƒι¢ѕ.ℓιєвє.тσм
→Thε ßεšτ←

Din: Pantalonii lu Tom`
Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 2369
Si eu..Sa vad cum stau cu calculatorul..Ma tine bine daca nu trantesc cu el de pereti

_______________________________________


pus acum 16 ani
   
BuBiXxX
Moderator

Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 2574
mdea fac ca cu albumu ca cica ei cred ca o sa iasa cam prin vara sau prin aprilie nu mai stiu cand au spus si uite ca a iesit pe 5 octombrie dar vorba era ca pe 2      

_______________________________________


pus acum 16 ani
   
тσƒƒι¢ѕ.ℓιєвє.тσм
→Thε ßεšτ←

Din: Pantalonii lu Tom`
Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 2369
:-??
Mda...    


_______________________________________


pus acum 16 ani
   
BuBiXxX
Moderator

Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 2574
pai exact asa sa intamplat..david a spus ca albumul va iesi cam prin aprilie..eheeeeeee din aprilie pana in octombrie...caleee luuungaaaa      

_______________________________________


pus acum 16 ani
   
тσƒƒι¢ѕ.ℓιєвє.тσм
→Thε ßεšτ←

Din: Pantalonii lu Tom`
Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 2369
eu nuj cate luni sunt...deci,pffff#-o..sunt 6 luni din aprilie pan' in octombrie

_______________________________________


pus acum 16 ani
   
BuBiXxX
Moderator

Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 2574
exact hai ca intelgeam o luna doua doar pfff       au lungito prea mult       plus ca mai erau nominalizati si la ema la mai multe categorii daca scoteau albumul mai devreme  

_______________________________________


pus acum 16 ani
   
βέβέ̉˚ŀụv<33
→ßγg ₣ąη←

Din: din tata:>
Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 318
Aaaaa=P~


Bhaaaa=P~





full version


_______________________________________
This is the hardest part
when you feel like you're fading
All that you have has become unreal
collapsing, and aching



I know that you think of me when you're
beside her, inside her
It must be so hard for you to
deny it and hide it


pus acum 16 ani
   
BuBiXxX
Moderator

Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 2574
si schelalalaie???    

_______________________________________


pus acum 16 ani
   
Pagini: 1  

Mergi la