Moderat de ٠Sςŕέāм Ғσrε٧ёя٠, BuBiXxX, freak.vamp, »ღSchnuffel»™≈☼
Autor
Mesaj
Pagini: 1
BuBiXxX
Moderator Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 2574
Tokio Hotel, Avril Lavigne, The Cure si Franz Ferdinand se numara printre artistii/trupele care vor interpreta melodiile de pe coloana sonora a noii productii Alice In Wonderland.
Albumul cu piesele de pe soundtrack se intituleaza Almost Alice si va fi disponibil incepand cu 2 martie.
Melodiile de pe coloana sonora sunt reinterpretari ale unor piese clasice marca Disney: `White Rabbit`, `Tea Party`, `Fell Down a Hole`.
La trei zile dupa aceasta lansare, in cinematografe va debuta si filmul Alice In Wonderland, in regia lui Tim Burton.
Din distributie fac parte, printre altii, actorii Johnny Depp, Mia Wasikowska si Anne Hathaway.
Tracklist Almost Alice (soundtrack Alice In Wonderland):
Avril Lavigne - `Alice (Underground)` The All-American Rejects - `The Poison` Owl City - `The Technicolor Phase` Shinedown - `Her Name Is Alice` All Time Low - `Painting Flowers` Metro Station - `Where's My Angel` Tokio Hotel and Kerli - `Strange` 3OH!3 featuring Neon Hitch - `Follow Me Down` Robert Smith - `Very Good Advice` Mark Hoppus with Pete Wentz - `In Transit` Plain White T's - `Welcome to Mystery` Kerli - `Tea Party` Franz Ferdinand - `The Lobster Quadrille` Motion City Soundtrack - `Running Out of Time` Wolfmother - `Fell Down a Hole` Grace Potter and the Nocturnals - `White Rabbit`
_______________________________________
pus acum 16 ani
тσƒƒι¢ѕ.ℓιєвє.тσм
→Thε ßεšτ← Din: Pantalonii lu Tom`
Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 2369
Aici canta cu Kerli...Si nu e strange e pain of love...Cred
_______________________________________
pus acum 16 ani
BuBiXxX
Moderator Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 2574
nu stiu...eu am gasit asa stirea asa o pun sar putea sa ai dreptate
_______________________________________
pus acum 16 ani
тσƒƒι¢ѕ.ℓιєвє.тσм
→Thε ßεšτ← Din: Pantalonii lu Tom`
Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 2369
Ce-mi place cand am dreptate
_______________________________________
pus acum 16 ani
тσƒƒ` ℓιєв` тσм
◦°ªĐm!ղ°◦ Din: ;xEl corazón de Tom;x
Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 2448
Ce faiN!
_______________________________________
Semnatura facuta de A.Anku. Mersi muult!;x
pus acum 16 ani
freak.vamp
Moderator Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 2317
da canta cu Kerli ..eu una debea astept filmul si melodia : x
_______________________________________ ....
Forumu sa mutat pe noua baza
pus acum 16 ani
тσƒƒ` ℓιєв` тσм
◦°ªĐm!ղ°◦ Din: ;xEl corazón de Tom;x
Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 2448
Cand apare?Stiti cumva?
_______________________________________
Semnatura facuta de A.Anku. Mersi muult!;x
pus acum 16 ani
тσƒƒι¢ѕ.ℓιєвє.тσм
→Thε ßεšτ← Din: Pantalonii lu Tom`
Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 2369
Nu
_______________________________________
pus acum 16 ani
тσƒƒι¢ѕ.ℓιєвє.тσм
→Thε ßεšτ← Din: Pantalonii lu Tom`
Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 2369
_______________________________________
pus acum 16 ani
freak.vamp
Moderator Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 2317
in Martie apare nu mai stiu pe cat
_______________________________________ ....
Forumu sa mutat pe noua baza
pus acum 16 ani
Flavia
→ßγg ₣ąη← Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 377
albumul cu piesele de pe soundtrack (Almost Alice) si va fi disponibil incepand cu 2 martie. Mda,clar ca in Romanica o ajunge cand o zbura porcu.:-L
_______________________________________ That day never came,That day;Never comes.I'm not letting go; I keep hangin on.Everybody says,That time heals the pain I've been waiting forever, forever;That day never came.Gonna be ok;One day...
pus acum 16 ani
тσƒƒι¢ѕ.ℓιєвє.тσм
→Thε ßεšτ← Din: Pantalonii lu Tom`
Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 2369
Mda...Cred ca va ajunge la Craciun:-<...
_______________________________________
pus acum 16 ani
freak.vamp
Moderator Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 2317
Poi..pana ajunge si in Romania le iau de pe net
_______________________________________ ....
Forumu sa mutat pe noua baza
pus acum 16 ani
тσƒƒι¢ѕ.ℓιєвє.тσм
→Thε ßεšτ← Din: Pantalonii lu Tom`
Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 2369
Si eu..Sa vad cum stau cu calculatorul..Ma tine bine daca nu trantesc cu el de pereti
_______________________________________
pus acum 16 ani
BuBiXxX
Moderator Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 2574
mdea fac ca cu albumu ca cica ei cred ca o sa iasa cam prin vara sau prin aprilie nu mai stiu cand au spus si uite ca a iesit pe 5 octombrie dar vorba era ca pe 2
_______________________________________
pus acum 16 ani
тσƒƒι¢ѕ.ℓιєвє.тσм
→Thε ßεšτ← Din: Pantalonii lu Tom`
Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 2369
:-?? Mda...
_______________________________________
pus acum 16 ani
BuBiXxX
Moderator Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 2574
pai exact asa sa intamplat..david a spus ca albumul va iesi cam prin aprilie..eheeeeeee din aprilie pana in octombrie...caleee luuungaaaa
_______________________________________
pus acum 16 ani
тσƒƒι¢ѕ.ℓιєвє.тσм
→Thε ßεšτ← Din: Pantalonii lu Tom`
Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 2369
eu nuj cate luni sunt...deci,pffff#-o..sunt 6 luni din aprilie pan' in octombrie
_______________________________________
pus acum 16 ani
BuBiXxX
Moderator Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 2574
exact hai ca intelgeam o luna doua doar pfff au lungito prea mult plus ca mai erau nominalizati si la ema la mai multe categorii daca scoteau albumul mai devreme
_______________________________________
pus acum 16 ani
βέβέ̉˚ŀụv<33
→ßγg ₣ąη← Din: din tata:>
Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 318
Aaaaa=P~
Bhaaaa=P~
full version
_______________________________________ This is the hardest part when you feel like you're fading All that you have has become unreal collapsing, and aching I know that you think of me when you're beside her, inside her It must be so hard for you to deny it and hide it
pus acum 16 ani
BuBiXxX
Moderator Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 2574