▄ ▀▄ ▀₣ąη§ ŴǿℜℓĐ▄ ▀▄ ▀
Te CrEzI fAn TH?...Nu PaNa Nu InTrI sI nE aRaTi Ce StI...
Lista Forumurilor Pe Tematici
▄ ▀▄ ▀₣ąη§ ŴǿℜℓĐ▄ ▀▄ ▀ | Reguli | Inregistrare | Login

POZE ▄ ▀▄ ▀₣ąη§ ŴǿℜℓĐ▄ ▀▄ ▀

Nu sunteti logat.
Nou pe simpatie:
Ada_net 25 ani
Femeie
25 ani
Bucuresti
cauta Barbat
25 - 47 ani
▄ ▀▄ ▀₣ąη§ ŴǿℜℓĐ▄ ▀▄ ▀ / ●HaLLo● / ♪♫▀▄BuBiXxX▀▄ ♪♫ Moderat de ٠Sςŕέāм Ғσrε٧ёя٠, BuBiXxX, freak.vamp, »ღSchnuffel»™≈☼
Autor
Mesaj Pagini:  1 2 3 4 5
BuBiXxX
Moderator

Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 2574
haoleuuuuuuuuu sper ca aia nu au mintit cand au zis ca aduc saptaman asta cabluri    

_______________________________________


pus acum 16 ani
   
criss
→Trμε ₣ąη←

Din: Somewhere in this world
Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 815
Si e sper ca o sa vina,ca de nu ,vine criss cu facaletzul dupa ei!    

_______________________________________
I Love My teddy Bear with blonde hair!



pus acum 16 ani
   
BuBiXxX
Moderator

Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 2574
asa asa dupa ei nu dupa mine  

_______________________________________


pus acum 16 ani
   
criss
→Trμε ₣ąη←

Din: Somewhere in this world
Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 815
Nu,tot criss o sa vina dupa tine,ca nu te-ai tinut de cuvant si nu ai pus poze!

_______________________________________
I Love My teddy Bear with blonde hair!



pus acum 16 ani
   
BuBiXxX
Moderator

Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 2574
dar daca bubixu' nu a asit cablu cu ce sa puna poze????  

_______________________________________


pus acum 16 ani
   
criss
→Trμε ₣ąη←

Din: Somewhere in this world
Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 815
Vezi ca tu esti din aceeasi parte ca mine...parca

_______________________________________
I Love My teddy Bear with blonde hair!



pus acum 16 ani
   
BuBiXxX
Moderator

Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 2574
haoleu nu mai ies din casa       nu ca as iesi eu prea des  

_______________________________________


pus acum 16 ani
   
Dance in the dark
→Trμε ₣ąη←

Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 833
vai de capu' meu....ce aveti mai cu pozele?

_______________________________________


pus acum 16 ani
   
criss
→Trμε ₣ąη←

Din: Somewhere in this world
Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 815
O sa intru pe geam,cu matura mea de vrajitoare...Mwah ha ha  

_______________________________________
I Love My teddy Bear with blonde hair!



pus acum 16 ani
   
BuBiXxX
Moderator

Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 2574
ai o matura???     vezi ca eu farash  


pai...faza e ca eu sunt aia care comenteaza atunci cand cineva nu pune poze dar sunt cea mai putin in masura sa vorbesc  


_______________________________________


pus acum 16 ani
   
criss
→Trμε ₣ąη←

Din: Somewhere in this world
Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 815
Facem echipa.
Tanti maturik si tanti fasashel!  


_______________________________________
I Love My teddy Bear with blonde hair!



pus acum 16 ani
   
Dance in the dark
→Trμε ₣ąη←

Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 833
pot fi matura de rezerva?

_______________________________________


pus acum 16 ani
   
criss
→Trμε ₣ąη←

Din: Somewhere in this world
Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 815
Dap!si acum suntem 2 maturi si un faras!

_______________________________________
I Love My teddy Bear with blonde hair!



pus acum 16 ani
   
bill4ever
→₣ąη←

Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 78
dmn stiati ca sunteti cu toate penale?! sunteti de groaza!! ma speriati cu...amuzamentul vostru

_______________________________________
Eu te LOVEsc,LOVEste-ma si tu[:X]::**::[Kiss You]

pus acum 16 ani
   
BuBiXxX
Moderator

Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 2574
      da da poti  

_______________________________________


pus acum 16 ani
   
BuBiXxX
Moderator

Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 2574
ehe asta nui amuzament...       ma apuca pe mine cateodata de rad singura de propria prostie  

_______________________________________


pus acum 16 ani
   
criss
→Trμε ₣ąη←

Din: Somewhere in this world
Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 815
Cam ca majoritatea de pe aici  

_______________________________________
I Love My teddy Bear with blonde hair!



pus acum 16 ani
   
bill4ever
→₣ąη←

Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 78
ma integrez fff bine

_______________________________________
Eu te LOVEsc,LOVEste-ma si tu[:X]::**::[Kiss You]

pus acum 16 ani
   
criss
→Trμε ₣ąη←

Din: Somewhere in this world
Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 815
Aham  

_______________________________________
I Love My teddy Bear with blonde hair!



pus acum 16 ani
   
BuBiXxX
Moderator

Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 2574
pai tin minte ca vb o data cu deea si ma intrebat ce as face daca as fi in apa cu bill si tom si eu ias spune ca eas da slipu jos fie ca ma inec ca volovanu la fund (ca nu stiu sa inot) fie ca va fi ultimul lucru care il voi face in viata mea si ea cica crede ca sar rusina si eu cica "toom???? sa se rusineze??? de cine?? de pesti?????"

_______________________________________


pus acum 16 ani
   
criss
→Trμε ₣ąη←

Din: Somewhere in this world
Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 815
     
dar iti trebe si un aparat foto rezistent la apa    


_______________________________________
I Love My teddy Bear with blonde hair!



pus acum 16 ani
   
bill4ever
→₣ąη←

Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 78
da..
sa se rusineze Tom?! as vrea sa o vad si p-asta:>


_______________________________________
Eu te LOVEsc,LOVEste-ma si tu[:X]::**::[Kiss You]

pus acum 16 ani
   
criss
→Trμε ₣ąη←

Din: Somewhere in this world
Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 815
Cum o arata rosu la fata?

_______________________________________
I Love My teddy Bear with blonde hair!



pus acum 16 ani
   
Dance in the dark
→Trμε ₣ąη←

Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 833
vai chiar nu l`am vazut nicioadata...cum o arata?

_______________________________________


pus acum 16 ani
   
criss
→Trμε ₣ąη←

Din: Somewhere in this world
Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 815
Cred ca la fel de adorabil...dar bill?
O face vre-o mutrita scumpa scumpa de motanel?>


_______________________________________
I Love My teddy Bear with blonde hair!



pus acum 16 ani
   
Dance in the dark
→Trμε ₣ąη←

Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 833
da...sunt sigura....
am vazut cand i`a pus Nicole mana intre picioare si a pus si el mana peste a ei  

ii era frica cumva sa nu fie aproape de....
gata tac!  


_______________________________________


pus acum 16 ani
   
criss
→Trμε ₣ąη←

Din: Somewhere in this world
Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 815
aproape de...gata tac
    mijto tare


_______________________________________
I Love My teddy Bear with blonde hair!



pus acum 16 ani
   
BuBiXxX
Moderator

Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 2574
aproape de ce??:->

_______________________________________


pus acum 16 ani
   
bill4ever
→₣ąη←

Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 78
ii era frica cumva sa nu fie aproape de....
gata tac!   


ce tare mijto!
:-> de ce?:->


_______________________________________
Eu te LOVEsc,LOVEste-ma si tu[:X]::**::[Kiss You]

pus acum 16 ani
   
BuBiXxX
Moderator

Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 2574
ehhh si voi acuma..exista si baietii mai timizi..ma rog nu stiu de unde pana unde diferenta asta dintre el si fratesu la S*X dar ma rog       probabil cand o sa o faca si el(presupun si eu ca nu a facuto pana acuma nu imi sariti in cap:-??) o sa devina la fel de obsedat ca fratesu       om trai si om mai vedea  

_______________________________________


pus acum 16 ani
   
criss
→Trμε ₣ąη←

Din: Somewhere in this world
Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 815
BIll obsedat de s*x?      
Chiuar ca trebuie sa o vad pe asta1


_______________________________________
I Love My teddy Bear with blonde hair!



pus acum 16 ani
   
BuBiXxX
Moderator

Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 2574
ma da' serios         ...cum de nu e ca fratesu?? poate nu o fi facuto si el si daca o face sa vedeti in ce se transforma         haoleu despre ce am ajuns sa vb  

_______________________________________


pus acum 16 ani
   
criss
→Trμε ₣ąη←

Din: Somewhere in this world
Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 815
   
Dar lasa ca e bine asa cum e bill!
Fara obligatii!  


_______________________________________
I Love My teddy Bear with blonde hair!



pus acum 16 ani
   
BuBiXxX
Moderator

Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 2574
dar ce am zsi eu ca nu e bine asa cum e bill???             sa fie cum vrea sufletelu lui ca noi il acceptam asa cum e  

_______________________________________


pus acum 16 ani
   
criss
→Trμε ₣ąη←

Din: Somewhere in this world
Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 815
Aham!  

_______________________________________
I Love My teddy Bear with blonde hair!



pus acum 16 ani
   
BuBiXxX
Moderator

Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 2574
aveti sa imi puneti intrebari ceva???      

_______________________________________


pus acum 16 ani
   
criss
→Trμε ₣ąη←

Din: Somewhere in this world
Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 815
Dap!
1.Cand pui poze?
2.Cand pui fotografii?
3.Cand pui imagini cu tine?
4.Cand pui pictures cu tine?

Si toate variantele in engleza,japoneza,germana,franceza,spaniola,italiana si altele limbi,a ceea ce am intrebat!  


_______________________________________
I Love My teddy Bear with blonde hair!



pus acum 16 ani
   
BuBiXxX
Moderator

Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 2574
haoleuuuuu       credeam ca ati uitat de poze     oricum o sa ma implorati sa nu mai pun poze  

_______________________________________


pus acum 16 ani
   
criss
→Trμε ₣ąη←

Din: Somewhere in this world
Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 815
!NU mai zice asa ca vin cu matura si iti fur farasul!  

_______________________________________
I Love My teddy Bear with blonde hair!



pus acum 16 ani
   
BuBiXxX
Moderator

Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 2574
ce sa nu mai zic????     poze?? nu mai vreti poze?? ee astai buna!! bine atunci !!! bubix nu o sa va mai puna poze niciodata     voi ati spuso nu eu     gataa am scapat sa mai pun poze puneti voi  

_______________________________________


pus acum 16 ani
   
criss
→Trμε ₣ąη←

Din: Somewhere in this world
Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 815
Am ZIS Ca sa nu ami zici ca o sa te imploram sa nu pui poze!NOI VREM POZEEE!!!si daca nu o sa pui o sa vin si cu matura si cu facaletul!

_______________________________________
I Love My teddy Bear with blonde hair!



pus acum 16 ani
   
BuBiXxX
Moderator

Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 2574
lasa lasa ca nu mai pun poze      

_______________________________________


pus acum 16 ani
   
criss
→Trμε ₣ąη←

Din: Somewhere in this world
Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 815
Te dau in judecata pentru acuzatii false!Ca ai zis ca o sa pui!

_______________________________________
I Love My teddy Bear with blonde hair!



pus acum 16 ani
   
BuBiXxX
Moderator

Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 2574
da' nu exista ani de puscarie pentru asa ceva      

_______________________________________


pus acum 16 ani
   
criss
→Trμε ₣ąη←

Din: Somewhere in this world
Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 815
Ba daa!Daca nu inventez eu! legea "I like pizza",care se pedepseste cu statul in compania unei vedete!

_______________________________________
I Love My teddy Bear with blonde hair!



pus acum 16 ani
   
BuBiXxX
Moderator

Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 2574
haoleu!! deci daca nu va pun poze o sa stau cu o vedeta in celula???       acuma chiar ca nu mai o sa aveti nici o pozaa    

_______________________________________


pus acum 16 ani
   
criss
→Trμε ₣ąη←

Din: Somewhere in this world
Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 815
am zis vedeta?am vrut sa zic ca o sa stai in celula cu un...um...ano...eto..un nebun!    

_______________________________________
I Love My teddy Bear with blonde hair!



pus acum 16 ani
   
BuBiXxX
Moderator

Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 2574
    minti minti ai???  

_______________________________________


pus acum 16 ani
   
freak.vamp
Moderator

Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 2317
ce face maaa ?!?!?!?
Nu pui poze ???   
te castrez 
haide cu pozele :-w


_______________________________________
....



Forumu sa mutat pe noua baza






pus acum 16 ani
   
BuBiXxX
Moderator

Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 2574
pai a zis ca daca nu pun poze o sa fiu inchisa langa o vedeta       eu vrea sa fiu inchisa cu o vedeta     deci..nu mai pun        

_______________________________________


pus acum 16 ani
   
freak.vamp
Moderator

Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 2317
      ..
pune pozeeeee


_______________________________________
....



Forumu sa mutat pe noua baza






pus acum 16 ani
   
BuBiXxX
Moderator

Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 2574
dar stiti prea bine ca nu am cum      

_______________________________________


pus acum 16 ani
   
freak.vamp
Moderator

Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 2317
pozeee.....
faci cu web`ul >:P..
haide pozeeeeeeeeeee


_______________________________________
....



Forumu sa mutat pe noua baza






pus acum 16 ani
   
BuBiXxX
Moderator

Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 2574
nu fac cu webu ca nu ies deloc bine  

_______________________________________


pus acum 16 ani
   
freak.vamp
Moderator

Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 2317
nu ma intereseaza..POZEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE

_______________________________________
....



Forumu sa mutat pe noua baza






pus acum 16 ani
   
BuBiXxX
Moderator

Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 2574
da' tu mai vazut      

_______________________________________


pus acum 16 ani
   
freak.vamp
Moderator

Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 2317
Pozeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
Pozeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
Pozeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
Pozeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
Pozeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
Pozeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
Pozeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
Pozeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
Pozeeeeeeeeeeeeeeeeee
Pozeeeeeeeeeeeeeeee
Pozeeeeeeeeeeeeee
Pozeeeeeeeeeeee
Pozeeeeeeeeee
Pozeeeeeeee
Pozeeeeee
Pozeeee
Pozee
POZE !


_______________________________________
....



Forumu sa mutat pe noua baza






pus acum 16 ani
   
BuBiXxX
Moderator

Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 2574
dar nu am nu am nu am nu am nu am nu am    

_______________________________________


pus acum 16 ani
   
٠Sςŕέāм Ғσrε٧ёя٠
Moderator

Din: Măta mă iubeşte
Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 922
Fa niste poze cu mafia
Poate asa
O sa te f**a femeia ta cum face campioana mea    


_______________________________________


pus acum 16 ani
   
BuBiXxX
Moderator

Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 2574
nu am cablu de dateeeeee cica aduc saptaman asta dar mai vedem    

_______________________________________


pus acum 16 ani
   
freak.vamp
Moderator

Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 2317
k web`ul pana faci rost de cablu de date 
haideeeee   
POZEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE 


_______________________________________
....



Forumu sa mutat pe noua baza






pus acum 16 ani
   
BuBiXxX
Moderator

Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 2574
in nici un caz cu webu ies ca dracu pozele ca e lumina rpoasta in camera la mine  

_______________________________________


pus acum 16 ani
   
roxy
→₣ąη←

Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 103
Hai mai pune si tu poza  

pus acum 16 ani
   
BuBiXxX
Moderator

Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 2574
nu am cu ce      

_______________________________________


pus acum 16 ani
   
Green.
→Trμε ₣ąη←

Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 690
Dar noi tot vrem poze

_______________________________________


pus acum 16 ani
   
roxy
→₣ąη←

Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 103
macar una acolo, trebuie sa mai ai si u mai de mult

pus acum 16 ani
   
тσƒƒι¢ѕ.ℓιєвє.тσм
→Thε ßεšτ←

Din: Pantalonii lu Tom`
Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 2369
Da da:>
Nu mai pui tu,nu pun nici eu!


_______________________________________


pus acum 16 ani
   
BuBiXxX
Moderator

Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 2574
dar nui cinstiiiiiiiiiiiit         eu nu am pozee     zauuuu ma vede si mosu eu nu am poze  

_______________________________________


pus acum 16 ani
   
тσƒƒι¢ѕ.ℓιєвє.тσм
→Thε ßεšτ←

Din: Pantalonii lu Tom`
Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 2369
Ba e cinstit:>

_______________________________________


pus acum 16 ani
   
sentiment.toxic:(
→₣ąη←

Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 86
hy bubix
am vz poza aia cu broasca ai de plus
am si eop una exact la fel  


pus acum 16 ani
   
BuBiXxX
Moderator

Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 2574
iiiiiiii       ai una la fel??? ce e?? fata sau bauat???    

nu nu nu nu nu toffics nu e cinstit


_______________________________________


pus acum 16 ani
   
Dance in the dark
→Trμε ₣ąη←

Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 833
ce tare....numai o broasca imi mai lipseste din colectia mea de jucarii  

_______________________________________


pus acum 16 ani
   
BuBiXxX
Moderator

Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 2574
    ai o colectie de jucarii?? si eu aveam...doua cutii maaaati dar mi lea dus mama la tara doamne si cate papusi si haide si mobilier eheeeeee    

_______________________________________


pus acum 16 ani
   
Dance in the dark
→Trμε ₣ąη←

Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 833
da....sta prin casa...cand eram mica eram obsedata de jucarii de plus
si acum imi plac...dar nu asa mult


_______________________________________


pus acum 16 ani
   
тσƒƒι¢ѕ.ℓιєвє.тσм
→Thε ßεšτ←

Din: Pantalonii lu Tom`
Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 2369

BuBiXxX a scris:

    ai o colectie de jucarii?? si eu aveam...doua cutii maaaati dar mi lea dus mama la tara doamne si cate papusi si haide si mobilier eheeeeee    



Eu mi le-am aruncat.

Cee?Se uitau prea urat la mine!


_______________________________________


pus acum 16 ani
   
BuBiXxX
Moderator

Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 2574
adica cum???     daca stau sa ma gandesc bine si aliki ma ucide din priviri:-?     dar nu il arunc  

_______________________________________


pus acum 16 ani
   
BuBiXxX
Moderator

Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 2574
lume gatta merg dupa cablu ca mo sunat si au adus:->

_______________________________________


pus acum 16 ani
   
Green.
→Trμε ₣ąη←

Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 690
Asa asa

_______________________________________


pus acum 16 ani
   
BuBiXxX
Moderator

Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 2574
daa a sunat aia pe mma si se duce mama sa ia dar nu va bucurati ca o sa visati urat asta noapte    

_______________________________________


pus acum 16 ani
   
Green.
→Trμε ₣ąη←

Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 690
O sa visam pe naiba

_______________________________________


pus acum 16 ani
   
Green.
→Trμε ₣ąη←

Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 690
Dupa vestile pe care le-ma aflat oricum o sa visez urat

_______________________________________


pus acum 16 ani
   
BuBiXxX
Moderator

Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 2574
ce vesti??   ce ti sa mai intamplat ...

eu azi am ajuns la directoare       dar tu??  


_______________________________________


pus acum 16 ani
   
Green.
→Trμε ₣ąη←

Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 690
Mai am auzit ceva, dar nu stiu daca e adevarat sau sunt doar barfe, azi nu am fost la scoala asa ca nu stiu.
Deci, stii ca unui coleg de-al meu i-a murit sora alea alea.
Cica azi l-ar fi ingropat pe tasu :|
Asa a zis o prietena de-a mamei care stie de la alta tipa
Eu nu stiu ce sa cred, dar sunt al naiba de speriata


_______________________________________


pus acum 16 ani
   
BuBiXxX
Moderator

Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 2574
    a murit si tatal fetei aleia?? cum?? doamne   e...brr pe mine ma trec fiorii cand e vb de chestii din astea

_______________________________________


pus acum 16 ani
   
Green.
→Trμε ₣ąη←

Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 690
Nu sunt sigura, dar asa se zice:|
Deci daca as fi in locul colegului meu si a mamei lui eu una as innebuni


_______________________________________


pus acum 16 ani
   
BuBiXxX
Moderator

Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 2574
si eu era sa raman orfana sa zic asa...ca era sa moara si mama...din cauza mea...cica:-S:-S:-S

_______________________________________


pus acum 16 ani
   
Green.
→Trμε ₣ąη←

Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 690
Pai?:|

_______________________________________


pus acum 16 ani
   
BuBiXxX
Moderator

Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 2574
mdea....a aflat ca are probleme cu inima si intro seara a chemat ambulanta ca ia ajuns tensiunea la 22     si cand sa intors ziua urmatoare acasa a zis ca daca moare o sa fie vina mea deorece din cauza mea are problme cu inima...si cam asa e..oricum ma simt oricum vinovata si din cauza mortii tatalui meu..atata imi mai trebuia sa fiu de vina si la mama:-S:-S

_______________________________________


pus acum 16 ani
   
Green.
→Trμε ₣ąη←

Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 690
Pai tatal tau cum a murit?:|

_______________________________________


pus acum 16 ani
   
BuBiXxX
Moderator

Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 2574
a murit cam acuma 8 sau9 ani...a facut infarct iarna...si asta doar din cauza ca nu isi lua medicamentele si mergea la gaesti sa termine o casa care era pe numele meu si mama facea in fiecare weekend naveta bucuresti gaesti ca sa ii aduca lui medicamentele ca nu si le lua:-S

_______________________________________


pus acum 16 ani
   
Green.
→Trμε ₣ąη←

Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 690
Nu stiu ce sa zic, cred ca e groaznic, dar nu e vina ta

_______________________________________


pus acum 16 ani
   
BuBiXxX
Moderator

Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 2574
nu se stie....oricum...mai traia el ani buni dar a avut cine sa ii dea de hac   tocmai fisu

_______________________________________


pus acum 16 ani
   
Green.
→Trμε ₣ąη←

Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 690
Deja ma ia cu fiori, gata cu decedatii

_______________________________________


pus acum 16 ani
   
BuBiXxX
Moderator

Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 2574
ai perfecta dreptate

_______________________________________


pus acum 16 ani
   
BuBiXxX
Moderator

Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 2574
gata bubix sia descarcat pozele...


cine vrea???        


_______________________________________


pus acum 16 ani
   
Green.
→Trμε ₣ąη←

Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 690
all the people

_______________________________________


pus acum 16 ani
   
BuBiXxX
Moderator

Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 2574
bine..dar     eu..adica...nu sunt frumoasa..sii...adica..     sami spuneti daca mai pun :-S:-S:-S

bine..dar     sunt     sami spuneti daca mai pun :-s:-s:-s

35.5KB


_______________________________________


pus acum 16 ani
   
Green.
→Trμε ₣ąη←

Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 690
Dar mie imi place cum arati mai ><

_______________________________________


pus acum 16 ani
   
BuBiXxX
Moderator

Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 2574
da..sigur...    



_______________________________________


pus acum 16 ani
   
Green.
→Trμε ₣ąη←

Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 690
Esti vopsita?:>

_______________________________________


pus acum 16 ani
   
Pagini:  1 2 3 4 5  

Mergi la