▄ ▀▄ ▀₣ąη§ ŴǿℜℓĐ▄ ▀▄ ▀
Te CrEzI fAn TH?...Nu PaNa Nu InTrI sI nE aRaTi Ce StI...
|
Lista Forumurilor Pe Tematici
|
▄ ▀▄ ▀₣ąη§ ŴǿℜℓĐ▄ ▀▄ ▀ | Reguli | Inregistrare | Login
POZE ▄ ▀▄ ▀₣ąη§ ŴǿℜℓĐ▄ ▀▄ ▀
Nu sunteti logat.
|
Nou pe simpatie: Ada_net 25 ani
 | Femeie 25 ani Bucuresti cauta Barbat 25 - 47 ani |
|
criss
→Trμε ₣ąη←
 Din: Somewhere in this world
Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 815
|
|
Si e sper ca o sa vina,ca de nu ,vine criss cu facaletzul dupa ei! 
_______________________________________ I Love My teddy Bear with blonde hair!


|
|
| pus acum 16 ani |
|
BuBiXxX
Moderator
 Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 2574
|
|
asa asa dupa ei nu dupa mine 
_______________________________________

|
|
| pus acum 16 ani |
|
criss
→Trμε ₣ąη←
 Din: Somewhere in this world
Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 815
|
|
Nu,tot criss o sa vina dupa tine,ca nu te-ai tinut de cuvant si nu ai pus poze! 
_______________________________________ I Love My teddy Bear with blonde hair!


|
|
| pus acum 16 ani |
|
BuBiXxX
Moderator
 Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 2574
|
|
dar daca bubixu' nu a asit cablu cu ce sa puna poze???? 
_______________________________________

|
|
| pus acum 16 ani |
|
criss
→Trμε ₣ąη←
 Din: Somewhere in this world
Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 815
|
|
Vezi ca tu esti din aceeasi parte ca mine...parca 
_______________________________________ I Love My teddy Bear with blonde hair!


|
|
| pus acum 16 ani |
|
Dance in the dark
→Trμε ₣ąη←
 Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 833
|
|
vai de capu' meu....ce aveti mai cu pozele? 
_______________________________________

|
|
| pus acum 16 ani |
|
criss
→Trμε ₣ąη←
 Din: Somewhere in this world
Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 815
|
|
O sa intru pe geam,cu matura mea de vrajitoare...Mwah ha ha 
_______________________________________ I Love My teddy Bear with blonde hair!


|
|
| pus acum 16 ani |
|
criss
→Trμε ₣ąη←
 Din: Somewhere in this world
Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 815
|
|
Facem echipa. Tanti maturik si tanti fasashel! 
_______________________________________ I Love My teddy Bear with blonde hair!


|
|
| pus acum 16 ani |
|
Dance in the dark
→Trμε ₣ąη←
 Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 833
|
|
pot fi matura de rezerva?
_______________________________________

|
|
| pus acum 16 ani |
|
criss
→Trμε ₣ąη←
 Din: Somewhere in this world
Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 815
|
|
Dap!si acum suntem 2 maturi si un faras!
_______________________________________ I Love My teddy Bear with blonde hair!


|
|
| pus acum 16 ani |
|
criss
→Trμε ₣ąη←
 Din: Somewhere in this world
Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 815
|
|
Cam ca majoritatea de pe aici 
_______________________________________ I Love My teddy Bear with blonde hair!


|
|
| pus acum 16 ani |
|
bill4ever
→₣ąη←
 Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 78
|
|
ma integrez fff bine 
_______________________________________ Eu te LOVEsc,LOVEste-ma si tu[:X]::**::[Kiss You]
|
|
| pus acum 16 ani |
|
criss
→Trμε ₣ąη←
 Din: Somewhere in this world
Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 815
|
|
Aham 
_______________________________________ I Love My teddy Bear with blonde hair!


|
|
| pus acum 16 ani |
|
BuBiXxX
Moderator
 Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 2574
|
|
pai tin minte ca vb o data cu deea si ma intrebat ce as face daca as fi in apa cu bill si tom si eu ias spune ca eas da slipu jos fie ca ma inec ca volovanu la fund (ca nu stiu sa inot) fie ca va fi ultimul lucru care il voi face in viata mea si ea cica crede ca sar rusina si eu cica "toom???? sa se rusineze??? de cine?? de pesti?????"
_______________________________________

|
|
| pus acum 16 ani |
|
bill4ever
→₣ąη←
 Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 78
|
|
da.. sa se rusineze Tom?! as vrea sa o vad si p-asta:>
_______________________________________ Eu te LOVEsc,LOVEste-ma si tu[:X]::**::[Kiss You]
|
|
| pus acum 16 ani |
|
criss
→Trμε ₣ąη←
 Din: Somewhere in this world
Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 815
|
|
Cum o arata rosu la fata? 
_______________________________________ I Love My teddy Bear with blonde hair!


|
|
| pus acum 16 ani |
|
Dance in the dark
→Trμε ₣ąη←
 Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 833
|
|
vai chiar nu l`am vazut nicioadata...cum o arata? 
_______________________________________

|
|
| pus acum 16 ani |
|
criss
→Trμε ₣ąη←
 Din: Somewhere in this world
Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 815
|
|
Cred ca la fel de adorabil...dar bill? O face vre-o mutrita scumpa scumpa de motanel?> 
_______________________________________ I Love My teddy Bear with blonde hair!


|
|
| pus acum 16 ani |
|
BuBiXxX
Moderator
 Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 2574
|
|
aproape de ce??:->
_______________________________________

|
|
| pus acum 16 ani |
|
bill4ever
→₣ąη←
 Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 78
|
|
ii era frica cumva sa nu fie aproape de.... gata tac! 
ce tare mijto! :-> de ce?:->
_______________________________________ Eu te LOVEsc,LOVEste-ma si tu[:X]::**::[Kiss You]
|
|
| pus acum 16 ani |
|
criss
→Trμε ₣ąη←
 Din: Somewhere in this world
Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 815
|
|
Aham! 
_______________________________________ I Love My teddy Bear with blonde hair!


|
|
| pus acum 16 ani |
|
criss
→Trμε ₣ąη←
 Din: Somewhere in this world
Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 815
|
|
Dap! 1.Cand pui poze? 2.Cand pui fotografii? 3.Cand pui imagini cu tine? 4.Cand pui pictures cu tine?
Si toate variantele in engleza,japoneza,germana,franceza,spaniola,italiana si altele limbi,a ceea ce am intrebat! 
_______________________________________ I Love My teddy Bear with blonde hair!


|
|
| pus acum 16 ani |
|
criss
→Trμε ₣ąη←
 Din: Somewhere in this world
Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 815
|
|
!NU mai zice asa ca vin cu matura si iti fur farasul! 
_______________________________________ I Love My teddy Bear with blonde hair!


|
|
| pus acum 16 ani |
|
criss
→Trμε ₣ąη←
 Din: Somewhere in this world
Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 815
|
|
Am ZIS Ca sa nu ami zici ca o sa te imploram sa nu pui poze!NOI VREM POZEEE!!!si daca nu o sa pui o sa vin si cu matura si cu facaletul! 
_______________________________________ I Love My teddy Bear with blonde hair!


|
|
| pus acum 16 ani |
|
criss
→Trμε ₣ąη←
 Din: Somewhere in this world
Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 815
|
|
Te dau in judecata pentru acuzatii false!Ca ai zis ca o sa pui! 
_______________________________________ I Love My teddy Bear with blonde hair!


|
|
| pus acum 16 ani |
|
criss
→Trμε ₣ąη←
 Din: Somewhere in this world
Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 815
|
|
Ba daa!Daca nu inventez eu! legea "I like pizza",care se pedepseste cu statul in compania unei vedete! 
_______________________________________ I Love My teddy Bear with blonde hair!


|
|
| pus acum 16 ani |
|
criss
→Trμε ₣ąη←
 Din: Somewhere in this world
Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 815
|
|
am zis vedeta?am vrut sa zic ca o sa stai in celula cu un...um...ano...eto..un nebun! 
_______________________________________ I Love My teddy Bear with blonde hair!


|
|
| pus acum 16 ani |
|
freak.vamp
Moderator
 Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 2317
|
|
pozeee..... faci cu web`ul >:P.. haide pozeeeeeeeeeee
_______________________________________ ....
Forumu sa mutat pe noua baza


|
|
| pus acum 16 ani |
|
BuBiXxX
Moderator
 Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 2574
|
|
nu fac cu webu ca nu ies deloc bine 
_______________________________________

|
|
| pus acum 16 ani |
|
freak.vamp
Moderator
 Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 2317
|
|
nu ma intereseaza..POZEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE
_______________________________________ ....
Forumu sa mutat pe noua baza


|
|
| pus acum 16 ani |
|
freak.vamp
Moderator
 Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 2317
|
|
Pozeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee Pozeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee Pozeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee Pozeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee Pozeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee Pozeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee Pozeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee Pozeeeeeeeeeeeeeeeeeeee Pozeeeeeeeeeeeeeeeeee Pozeeeeeeeeeeeeeeee Pozeeeeeeeeeeeeee Pozeeeeeeeeeeee Pozeeeeeeeeee Pozeeeeeeee Pozeeeeee Pozeeee Pozee POZE ! 
_______________________________________ ....
Forumu sa mutat pe noua baza


|
|
| pus acum 16 ani |
|
٠Sςŕέāм Ғσrε٧ёя٠
Moderator
 Din: Măta mă iubeşte
Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 922
|
|
Fa niste poze cu mafia Poate asa O sa te f**a femeia ta cum face campioana mea 
_______________________________________

|
|
| pus acum 16 ani |
|
BuBiXxX
Moderator
 Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 2574
|
|
in nici un caz cu webu ies ca dracu pozele ca e lumina rpoasta in camera la mine 
_______________________________________

|
|
| pus acum 16 ani |
|
roxy
→₣ąη←
 Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 103
|
|
Hai mai pune si tu poza 
|
|
| pus acum 16 ani |
|
Green.
→Trμε ₣ąη←
 Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 690
|
|
Dar noi tot vrem poze
_______________________________________

|
|
| pus acum 16 ani |
|
roxy
→₣ąη←
 Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 103
|
|
macar una acolo, trebuie sa mai ai si u mai de mult 
|
|
| pus acum 16 ani |
|
тσƒƒι¢ѕ.ℓιєвє.тσм
→Thε ßεšτ←
 Din: Pantalonii lu Tom`
Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 2369
|
|
Da da:> Nu mai pui tu,nu pun nici eu!
_______________________________________

|
|
| pus acum 16 ani |
|
тσƒƒι¢ѕ.ℓιєвє.тσм
→Thε ßεšτ←
 Din: Pantalonii lu Tom`
Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 2369
|
|
Ba e cinstit:>
_______________________________________

|
|
| pus acum 16 ani |
|
Dance in the dark
→Trμε ₣ąη←
 Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 833
|
|
ce tare....numai o broasca imi mai lipseste din colectia mea de jucarii 
_______________________________________

|
|
| pus acum 16 ani |
|
Dance in the dark
→Trμε ₣ąη←
 Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 833
|
|
da....sta prin casa...cand eram mica eram obsedata de jucarii de plus si acum imi plac...dar nu asa mult 
_______________________________________

|
|
| pus acum 16 ani |
|
BuBiXxX
Moderator
 Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 2574
|
|
lume gatta merg dupa cablu ca mo sunat si au adus:->
_______________________________________

|
|
| pus acum 16 ani |
|
Green.
→Trμε ₣ąη←
 Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 690
|
|
Asa asa
_______________________________________

|
|
| pus acum 16 ani |
|
Green.
→Trμε ₣ąη←
 Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 690
|
|
O sa visam pe naiba
_______________________________________

|
|
| pus acum 16 ani |
|
Green.
→Trμε ₣ąη←
 Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 690
|
|
Dupa vestile pe care le-ma aflat oricum o sa visez urat
_______________________________________

|
|
| pus acum 16 ani |
|
Green.
→Trμε ₣ąη←
 Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 690
|
|
Mai am auzit ceva, dar nu stiu daca e adevarat sau sunt doar barfe, azi nu am fost la scoala asa ca nu stiu. Deci, stii ca unui coleg de-al meu i-a murit sora alea alea. Cica azi l-ar fi ingropat pe tasu :| Asa a zis o prietena de-a mamei care stie de la alta tipa Eu nu stiu ce sa cred, dar sunt al naiba de speriata
_______________________________________

|
|
| pus acum 16 ani |
|
Green.
→Trμε ₣ąη←
 Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 690
|
|
Nu sunt sigura, dar asa se zice:| Deci daca as fi in locul colegului meu si a mamei lui eu una as innebuni
_______________________________________

|
|
| pus acum 16 ani |
|
BuBiXxX
Moderator
 Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 2574
|
|
si eu era sa raman orfana sa zic asa...ca era sa moara si mama...din cauza mea...cica:-S:-S:-S
_______________________________________

|
|
| pus acum 16 ani |
|
Green.
→Trμε ₣ąη←
 Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 690
|
|
Pai?:|
_______________________________________

|
|
| pus acum 16 ani |
|
BuBiXxX
Moderator
 Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 2574
|
|
mdea....a aflat ca are probleme cu inima si intro seara a chemat ambulanta ca ia ajuns tensiunea la 22 si cand sa intors ziua urmatoare acasa a zis ca daca moare o sa fie vina mea deorece din cauza mea are problme cu inima...si cam asa e..oricum ma simt oricum vinovata si din cauza mortii tatalui meu..atata imi mai trebuia sa fiu de vina si la mama:-S:-S
_______________________________________

|
|
| pus acum 16 ani |
|
Green.
→Trμε ₣ąη←
 Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 690
|
|
Pai tatal tau cum a murit?:|
_______________________________________

|
|
| pus acum 16 ani |
|
BuBiXxX
Moderator
 Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 2574
|
|
a murit cam acuma 8 sau9 ani...a facut infarct iarna...si asta doar din cauza ca nu isi lua medicamentele si mergea la gaesti sa termine o casa care era pe numele meu si mama facea in fiecare weekend naveta bucuresti gaesti ca sa ii aduca lui medicamentele ca nu si le lua:-S
_______________________________________

|
|
| pus acum 16 ani |
|
Green.
→Trμε ₣ąη←
 Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 690
|
|
Nu stiu ce sa zic, cred ca e groaznic, dar nu e vina ta
_______________________________________

|
|
| pus acum 16 ani |
|
BuBiXxX
Moderator
 Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 2574
|
|
nu se stie....oricum...mai traia el ani buni dar a avut cine sa ii dea de hac tocmai fisu
_______________________________________

|
|
| pus acum 16 ani |
|
Green.
→Trμε ₣ąη←
 Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 690
|
|
Deja ma ia cu fiori, gata cu decedatii
_______________________________________

|
|
| pus acum 16 ani |
|
BuBiXxX
Moderator
 Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 2574
|
|
ai perfecta dreptate 
_______________________________________

|
|
| pus acum 16 ani |
|
Green.
→Trμε ₣ąη←
 Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 690
|
|
all the people 
_______________________________________

|
|
| pus acum 16 ani |
|
Green.
→Trμε ₣ąη←
 Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 690
|
|
Dar mie imi place cum arati mai > <
_______________________________________

|
|
| pus acum 16 ani |
|
Green.
→Trμε ₣ąη←
 Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 690
|
|
Esti vopsita?:>
_______________________________________

|
|
| pus acum 16 ani |
|