▄ ▀▄ ▀₣ąη§ ŴǿℜℓĐ▄ ▀▄ ▀
Te CrEzI fAn TH?...Nu PaNa Nu InTrI sI nE aRaTi Ce StI...
|
Lista Forumurilor Pe Tematici
|
▄ ▀▄ ▀₣ąη§ ŴǿℜℓĐ▄ ▀▄ ▀ | Reguli | Inregistrare | Login
POZE ▄ ▀▄ ▀₣ąη§ ŴǿℜℓĐ▄ ▀▄ ▀
Nu sunteti logat.
|
Nou pe simpatie: Profil Sophya
 | Femeie 25 ani Bucuresti cauta Barbat 25 - 54 ani |
|
٠Sςŕέāм Ғσrε٧ёя٠
Moderator
 Din: Măta mă iubeşte
Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 922
|
|
Muieri 
_______________________________________

|
|
| pus acum 16 ani |
|
criss
→Trμε ₣ąη←
 Din: Somewhere in this world
Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 815
|
|
E mai mushchiulos el asa de fel 
_______________________________________ I Love My teddy Bear with blonde hair!


|
|
| pus acum 16 ani |
|
criss
→Trμε ₣ąη←
 Din: Somewhere in this world
Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 815
|
|
yoy,daca pui problema asa... Lasa ca ei sunt baieti,nu fete! 
_______________________________________ I Love My teddy Bear with blonde hair!


|
|
| pus acum 16 ani |
|
Jojo
→₣ąη←
 Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 8
|
|
Off fara ei,nu mi-as imagina trupa...Sunt niste componeti importanti ai trupei...Cu totul ca nu am nici o tangenta ca sa zic asa, cu ei simt ceva si pentru ei...Asa de inchis mi se pare "locul" pentru amadoi..Am impresia ca ceva tine inchis..De Gustav am citit biografii dar ii asa tacut, iar Georg la fel... Deci fara ei nu ar exista TH..
23.2KB
|
|
| pus acum 16 ani |
|